| Hazuku a întrebat:

Salut,am probleme si nu stiu sa le rezolv, inainte de a instala placa video totul era Hd Grafica Text tot era ok, dupa instalarea placi vide'o s=a schimbat grafica si textu si nu se mai vede bine, in joc totu-l e okay nu am lag merge perfect dar nu se vede ( nu stiu sa ma exprim,, pixelat hd " infine. va rog am nev de ajutor. merci anticipat

1 răspuns:
| CelTimid321 a răspuns:

Daca te referi la claritate, nu mai e la fel de buna, atunci trebuie sa iti intalezi driverul compatibil cu noua placa video.