| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu niste,, probleme"
Sunt din Fetesti, judetul Ialomita, intre Constanta si Bucuresti. Impreuna cu 4 colegi vrem sa mergem la Constanta la mall si la patinoar. O sa ajungem pe la 9:30 in Constanta. Ce autobuz luam de la Gara pana la City si de la City pana la un patinoar si de la patinoar (care cred ca este la Maritimo) la gara? Si cand circula, in ce interval? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Din 15 in 15 min
Ai 2 opțiuni pentru maritimo : 43 M sau 101 M
Ambele autobuze se iau in interior, o sa vezi multe autobuze in mijloc oprite.
Către city o sa iei 100 simplu.
Iar deal city la Maritimo iei 304 ce este un microbuz.

1 răspuns:
| Georgian22 a răspuns:

Eu sunt din Brăila, si eu voiam să mă duc la mall in Constanta.
Vezi ca mersul autobuzelor este pus pe internet.
Scrii:"trasee autobuze constanta".
Succes.