| Auraaaaaaaasssssssss a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare, eu sunt din Călărași și vreau sa ma angajez și mie îmi trebuie cazierul... Eu acum locuiesc în București dar buletinul îl am tot pe Călărași. Pot scoate cazierul de la orice secție de politie? Gen pot scoate și din București acel cazier?

Răspuns Câştigător
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

De absolut oriunde, fără nicio taxa
Găsești pe site-ul ipj programul de eliberare cazier aferent fiecărui judet/oras

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| gigite a răspuns:

Da.

| Donsavas a răspuns:

Te duci azi si le ceri foaia cu cazierul de la cea mai apropiată secție de tine, o completezi(vezi model pe net) si o înregistrezi gratuit la orice secție de poliție!