| aimullah123 a întrebat:

Salutare!
Am fost acum 3 luni la politie sa scot cazierul pentru scoala de soferi. Acum vreau sa ma angajez. Imi mai dau cei de la politie alt cazier pentru angajare?

Răspuns Câştigător
| HugeHulk a răspuns:

Normal, ti-l dau ori de cate ori ai nevoie.

| aimullah123 explică (pentru HugeHulk):

Da dar cineva mi-a zis ca dupa 6 luni imi mai da altul

| HugeHulk a răspuns (pentru aimullah123):

Nu vad ce legatura are. Tu mergi acolo, faci o cerere si ti-l elibereaza, nu prea le pasa alora ca tu ai fost acum 3 luni. Asta e, poate il pierzi si mergi a doua zi iar sa il ceri, o sa iti zica ca nu? Doar nu se zgarcesc la o coala de hartie si tusul imprimantei, ca altceva nu prea are ce sa se consume.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca o sa primesti alt certificat de cazier judiciar, primul a fost pentru un scop si al doilea pentru alt scop.