| InStYle a întrebat:

Salut, am si eu o problema cand vreau sa instalez ceva la orice program sau joc imi zice The system cannot find the path specified. Ce sa fac sa mearga?

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Du-te la My Computer apoi la Local C Program files si cauti un folder cu numele jocului. Intri in acel folder si cauti o iconita cu jocul. Apoi dai dublu click si ai intrat in joc. Banuiesc ca tu ai dat click pe scurtatura de pe desktop care s-a creat cand ai instalat jocul. Aia poate sa nu fie buna. fa cum ti-am zis. Dar daca nu e asta cand instalezi jocul instaleaza-l in alta parte daca nu merge unde e acum. bye

| alexmzr a răspuns:

Ca sa-ti mearga muta fisierul pe desktop si apoi instaleazal sa vezi ca merge.Asa imi face si mie.De obicei face asa in Downloads sau Descarcari. FUnda?

| anonim_6610 a răspuns:

Nu stiulaughing

| Elizabeta26 a răspuns:

Stii... cel mai simplu este sa strici leptopul si sa iti iei unul nou! Sunt sigura ca esti (taca)! Joaca WIZARD101! Se instaleaza intr-un minut!