| Robert93_5254 a întrebat:

Salut, am si eu un router RG54SE II si am uitat useru si parola de la router, deci nu cea de la wireless cea de la router. Ce pot face? Daca resetez router-ul se reseteaza si parolele?

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Da, se reseteaza toate setarile inclusiv parolele.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Numele de utilizator si parola pentru router o ai in contractul incheiat cu furnizorul de internet. Chiar daca resetezi router-ul nu poti folosi altele, doar acelea pot fi folosite la configurarea router-ului. Numai bine!