| cristyle a întrebat:

Salut,are cineva bormasina asta de gaurit, vreau saintreb:executa gauri in b e t o n? http://www.tools.store.ro/......00-re.html

Răspuns Câştigător
| Cr1st1ii a răspuns:

Da, numai ca dureaza mai mult nu merge asa precum in lemn. big grin, si iti trebuie un burghiu special, care gaureste beton. funda

2 răspunsuri:
| Cr1st1ii a răspuns:

Noroc, modele mai noi au doua moduri, unul pentru gaurit atunci cand gauresti, si unul pentru spart si gaurit(cu alte cuvinte bate at cand pui pe acel mod). da din cate obeserv eu de sus are.

| cristyle explică (pentru Cr1st1ii):

Am inteles ca are percutie, majoritatea de la BOSCH au, dar chiar dau gauri intr-o placa de beton?