| Z10fortza a întrebat:

Salut.Ce înseamnă atunci când intri pe un site și ajungi pana în punctul sa trimiți un mesaj scris de ei, iar înainte sa-l trimiți îți spune ca poate atrage costuri suplimentare.De ce fel de sume este vorba

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate sa fie si site-uri cu suprataxa, la fel ca in cazul numerelor de telefon cu suprataxa. Nu se poate spune cuantumul sumelor, poti diferi foarte mult, in functie de politica de taxe a fiecarui site.