| ploiesticity a întrebat:

happy De cante ori intru pe un server de Counter-Strike (HD) imi scrie "Connection server time out", inainte imi mergea orice server. Ce as putea sa fac ca sa functioneze?

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Nu se conecteaza in timpul stabilit! Deschizi consola si verifica la cat este setat cvar-ul... cl_timeout
Pune-l sa fie la 300/600 sau mai mult! Ex: cl_timeout 600
Daca tot nu se conecteaza la timp, tine cont de sfatul lui @robert

3 răspunsuri:
| minteuandedouaori a răspuns:

Si mie imi aparea si intram iar pe el si se incarca
mai dai inca odata pe el sa se incarce
sau cauta alt server
afta big hug
funda?

| DEBrown a răspuns:

Se conecteaza prea greu. Probabil trebuie sa iti formatezi PC-ul.

| RoYalBoY a răspuns:

Salut! Scrie in consola cl_timeout 30