| Noris14 a întrebat:

De ieri cand dau sa intru pe server la counter strike. Aleg serverul si dupa o secunda scrie,, Connection to server Time Out" ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| DarkShadowEvil a răspuns:

AAA stiu ce are si mie imi facea asa si am procedat stergand cs si am bagat unu mai performant de ex care il am acum e CS Edition v5 e fain nici o data nu mi-a facut asa si mai depinde si de cs care il am! Funda?

| Noris14 explică (pentru DarkShadowEvil):

Acum stiu de ce scria asa fiindca Time out e un fel de distroy

1 răspuns: