| moRE_4547 a întrebat:

Salut,
De cateva zile am probleme cu internetul.
Cand pornesc PC-ul imi apare in bara la iconita de la network connections notificarile "Local Area Connection: Limited or no connectivity" si "A network cable is unplugged"
Imi apar aceste doua mesaje incontinuu timp de 5-10 minute apoi se conecteaza.Stiti ce ar putea avea?
P. S: am windows XP SP2

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar putea sa fie din vina lor.(compaiei de net)
cel mai bine suni la ei si faci o reclamatie.
eu asa am facut.

| moRE_4547 explică:

Nu cred ca este de la ei.
Alte pareri?

| Chrisz a răspuns (pentru moRE_4547):

Ori e de la ei, ca am patit si eu la fel, si isi revine, ori incearca sa scoti mufa de la internet din spatele unitatii si bag'o iar.Vezi daca isi revine, daca nu, suna totusi la ei! Oricum, la tine nu cred ca ar fi probleme.Iti spun pentru ca mai patesc si eu uneori!