| bmxcreative122 a întrebat:

Plec la mare cu trenul si ajung in Constanta. Nu cunosc orasul si as dori daca se poate sa imi spuna un locuitor din acest oras daca din gara Constanta exista microbuze pana in Costinesti? Daca nu, in ce zona/ strada pot gasi aceste microbuze si cu ce mijloc de transport in comun pot ajunge acolo? Multumesc!

2 răspunsuri:
| George8916 a răspuns:

Nu sunt din Constanta, dar de la gara iei un taxi si te duci la autogara, acolo intrebi si tu la ce ora pleaca primul maxi-taxi sau alt ceva spre Costinesti...
Nr de tel. de la autogara :
0743-335.343 (fix)
0743-335.355 (mobil)
Bafta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt si vreo 8 trenuri pe zi care merge intre constanta si Costinesti