| AnonymousKiller a întrebat:

Puteti sa imi spuneti cu ce program mai pot sa tin un radio deschis in afara de SAM Broadcaster? Ca am un radio si nu mai pot sa instalez SAM Broadcaster si vreau alt program, astep raspuns. Multumesc

4 răspunsuri:
| Karakter1 a răspuns:

Prin AIMP2, se pastreaza postul radio si mereu cind doresti sal aprinzi este activat. Fundita?

| AnonymousKiller explică (pentru Karakter1):

Da dar eu vreau sa si emit si sa pun muzicaa la radiowinking

| Karakter1 a răspuns (pentru AnonymousKiller):

Esti dj la radio?

| AnonymousKiller explică (pentru Karakter1):

DA am un radio personal si nu imi mai merge sa instalez SAM Broadcaster si vreau alt program sa il deschid si sa emit.