| Dragos2001 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog frumos cum intru pe serverul de counter pe gametracker sa vad cate ore am jucate. Ma joc pe drx pe drx.cstopz.ro Va rog spuneti-mi pas cu pas cum intru.

Răspuns Câştigător
| trisoru a răspuns:

Www.gametracker.com ---> iti creezi cont pe forum altfel nu ai cum, apoi va aparea sub profiles, members alea alea un spatiu unde vei baga Nicku tau si apar fraguri, deathuri, timp... apoi intra pe anl.lgz.ro (cel mai tare server de respawn) bafta :)