Întrebare recomandată | Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Actele pentru scoala de șoferi trebuie depuse după ce te înscrii sau înainte?

Răspuns Câştigător
| Directioner99 a răspuns:

Eu nu am facut nicio cerere de inscriere si nici nu am depus actele cand m-am si inscris.Mie mi-a cerut la inceput copia de la buletin si atat. Apoi cand am inceput legislatia ne-a dat termen de o saptamana sa aducem toate actele necesare, cred ca depinde de fiecare scoala de soferi probabil.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În același timp.

| alex495 a răspuns:

Dosarul il faci inainte. Fisa medicala, cazier, copie buletin si ce ti mai trebuie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când faci cererea de înscriere și o depui.