| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Pentru cei care au făcut scoala de șoferi la auto bya star in Iasi: actele le-ați adus cand v-ati înscris sau dupa? Se pot aduce actele după ce te înscrii?

1 răspuns:
| Jukosto a răspuns:

Nu stiu despre scoala aceea de soferi, dar iti pot spune ca la multe, te inscrii, iti face dosarul, care il ti tu, si pana termini legislatia, poti face rost de acte.

Din cate am inteles, iti trebuie dosarul la test, cand dai pentru carnet. Sigur o sa fie cineva aici sa iti confirme asta.