| alexrot a întrebat:

Am si eu o problema. Pot schimba adresa de email pe care am contul la facebook?

Răspuns Câştigător
| Magdis a răspuns:

Da... dai clik ''contul meu'' apoi ''setarile contului'' si mai jos scrie schimba email

3 răspunsuri:
| rbby a răspuns:

Nu

| Ciprian_5075 a răspuns:

Da.
Aici : https://register.facebook.com/editaccount.php?ref=mb&drop
Sau intri la Contul meu ( coltul din dreapta sus) -> Setarile contului-> E-mail (apesi schimba) ->Scrii emailul nou.

Sper ca te ajuta.

Astept o funda :p

| Uuasai a răspuns:

Desigur, du-te la editeaza profil, apoi date de contact si gasesti sus :
Adauga/sterge adresa de posta electronica (iar adresa e cu un rand mai sus)