| CristiEND a întrebat:

as dori sa-mi fac si eu un pic calculatorul mai bun.
Dati-mi si mie un site, un program ceva unde-mi pot sa-mi fac update`ul la drivere.
Si ceva programe sau niste idei ceva sa pot face sa-mi mearga jocurile mai bine, fara sa sacadeze. MULTUMESC ANTICIPAT.

3 răspunsuri:
| Mem3nT0 a răspuns:

Salut Cristi, am nevoie de cateva informatii de la tine, ce windows ai instalat pe pc si (click dreapta My Computer->proprietati) si da-mi detaliile de acolo.

| CristiEND explică (pentru Mem3nT0):

Salut, pai am Windows 7 Ultimate SP1.

Detalii:
RAM : 2 GB
Processor: 4050e 2.10 GHz ( Dual Core)
Sistemul : 64 bit

| Mem3nT0 a răspuns (pentru CristiEND):

Ai Windows 7/ 64biti la 2gb ddr? 64 bit e necesar / util de la 4Gb ddr in sus. Recomand sa treci la 32 biti si atat, cred ca va merge mult mai bine.