| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,

Am o intrebare, mi-am cumparat o boxa smechera, uite boxa asta https://www.store21.ro/......eless-i9s/ dar nu am gasit una mai mare are 250 W daca dau volumul tare la telefon pe Blueooth si dau si la boxa ganditi-va putin doar volumul 10-13 dar maxim are 40 se sparg geamurile, adica glumes, se tremura blocul.
O intrebarea pot merge cu boxa asta pe strada? Nu am gasit una mai mare.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce ma? Spanacul ala boxa smechera? Da, pentru ascultat manele si alte infectii unde nu conteaza acuratetea, s-o fi auzind ceva-ceva...