| ByYoji a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine sa fac un fel de baza de date de emailuri EX: 200 email sa aiba accelasi continut si sa le pot trimite dintr-un singur clic ´´ Multumesc.

1 răspuns:
| Ssssmokin a răspuns:

Pai nu are rost sa faci 200 de e-mailuri si sa le trimiti la 200 de oameni happy. Mai bine faci un e-mail si il trimiti la 200 de oameni. Depinde prin ce il trimiti google mail, yahoo...
Spre ex: prin yahoo dupa ce ai scris e-mailul dai click pe "to" o sa iti apara fix in primul rand si de acolo selectezi persoanele la care vrei sa il trimiti.