| anonim_4396 a întrebat:

ce amenda as putea sa primesc daca am dat flood la site-ul scolii?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca reusesc sa dovedeasca ca tu ai dat acel atac cel mai probabil o sa primesti o atentionare, rareori se primeste amenda pentru asa ceva.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cui o sa ii pese? baga ip in firewall administratorul site ului si gata

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Problema a fost ca dupa flood, cam 30 de minunte nu am putut sa intru pe site, scria ca server-ul a oprit din nu stiu ce din cauza securitatii. Am sunat un prieten si a zis ca nici la el nu merge site-ul, cat timp era in flood nu se incarca deloc. Dar acum si-a revenit, mersi oricum!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ce fel de flood mai era ala daca site ul mergea? Nu asta e scopul flood ului sa dai jos serverul web, php, bd sau ce mai e pe serverul ala?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Da, da credeam ca nu-si mai revine si o incurc pe la scoala cu profesorii.