| Sports a întrebat:

dau fundita!
Am un Samsung galaxy s advance si vreau sa instalez aplicatia Dropbox dar nu stiu exact ce face aceasta, la ce ma ajuta?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dropbox reprezinta un program gratuit ce ofera servicii de stocare a fisierelor online si file sharing - numite si servicii de cloud storage. Dropbox este ideal si foarte util celor care doresc sa aiba acces la fisierele personale oricand, prin intermediul Internetului, chair daca nu au acces direct la calculatorul personal. Serviciile Dropbox necesita instalarea clientului Dropbox in calculatorul tau si crearea unui cont gratuit Dropbox, cu o capacitate de stocare de 2GB. Detalii vezi aici
http://www.ultranetworks.ro/......alare.html
Bafta!