| Pascal_Ionut_1994 a întrebat:

de curand mi am achizitionat un router wifi D-Link dir 615. l-am configurat, toate bune si frumose imi merge foarte bine doar ca am o mica problema la el sau la firul de internet thinking aici nu mi pot da seama. la un interval de 2 zile sa zic asa ledul care imi arata ca internetul este conectat la router din verde devine galben si trebuie ca sa scot routerul din priza si sa l bag iar. asta ma deranjeaza daca sunt intr un joc online. stie cineva ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

Daca ledul devine galben inseamna ca ai probleme cu conexiunea la net nu are nici o legatura cu router-ul.