| nimicitorul a întrebat:

este bun telefonul Sony xperia play in special pentru jocuri? Multumesc.

5 răspunsuri:
| Eclipse a răspuns:

Pai si numele iti spune "play" deci e mai mult dedicat pentru jocuri si da este destul de bun, dar avand in vedere ca este un telefon culisant, mai incolo ar putea aparea probleme la şina.

| nimicitorul explică (pentru Eclipse):

Pai si daca nu glisez telefonul mereu in sus ca eu mai mult o sa ma joc temple run etc?

| Eclipse a răspuns (pentru nimicitorul):

Eu zic ca da, dar mai bine cumparati un telefon full touch eu iti recomand acesta http://www.pcgarage.ro/smartphone/sony/xperia-j-st26i-black/ dar tu poti sa-ti cumperi altceva, eu doar am dat un exemplu fiindca Sony au lucruri bunisoare

| nimicitorul explică (pentru Eclipse):

Eu as mai avea o optiune un Sony Ericsson wt19i live with walkman ce zici eu zic ca e bun si am vazut ca jocurile se misca destul de bine?

| Eclipse a răspuns (pentru nimicitorul):

E ok si acest telefon, dar bugetul tau care este?