| deea2sabau a întrebat:

la cat trebuie sa trimiti mesaj ca sa activezi o optiune cu 3 euro pe orange?
Fundakiss

Răspuns Câştigător
| sh33ycuul a răspuns:

Http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html Citeste acolo jos! sunt toate optiunile si numarul unde trebuie sa apelezi pentru optiunea preferata. Mult succes!

1 răspuns:
| Antoonel a răspuns:

Buna! Nu cred ca este vreo optiune cu 3 euro. Eu iti recomand optiunea cu 1000 minute+60 in nationale cu 4 euro sau optiunea cu 1000 min+1000sms-uri+70 sms-uri+70 min nationale cu doar 5 euro. Daca vrei cu 3 euro suna la *100# ramura optiuni apoi la opt.valabila 15 zile. Sper ca ti'am fost de folos.happy