| Rapidistu47 a întrebat:

Mi-am facut un site pe ucoz.ro, si mi-am facut un meniu si i-am pus adresa URL: /acasa, iar acum nu imi merge url-ul, dupa am sters url-ul si am pus Adresa URL: / si mi-a mers, am m-ai facut un meniu si am pus Adresa URL: / si imi deschide tot prima pagina cum pot face sa am o adresa URL care sa mearga?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa pui calea relativa la pagina de index catre pagina de acasa.

daca pagina acasa si cea de index sunt in acelasi director e de ajuns /acasa.html sau /acasa.php depinde in de e facut pagina