| rRamses a întrebat:

nu sunt din Bucuresti si as vrea sa stiu cum ajung din gara de nord la afi palace cu transportul in comun nu cu un taxi.
Funda cui imi explica cel mai bine pe unde trebuie sa o iau.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Poți să mergi fie cu 93, 96 sau 105 chiar din fața Gării de Nord, sau mergi puțin pe jos (vreo 400 m) înapoi până la Basarab și de acolo iei tramvaiul 1, care ajunge chiar mai repede! Toate astea te lasă chiar la intrarea în AFI.
Vezi pe hartă: http://goo.gl/n2PHri

1 răspuns:
| ItiDauClasa a răspuns:

Pai iei masina 105 din statia din fata garii si te lasa fix in fata la Afi