| Cristi031001 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi pun jocul Subway Surfers pe Samsung Galaxy Mini S5570.Systemul este prea slab. Spuneti-mi un system destul de puternic pentru Jocul Subway Surfers. Spuneti-mi cum sa imi pun systemul

1 răspuns:
| paralela45 a răspuns:

Salut! Eu am un Samsung Galaxy Mini 2, fratele mai mare al telefonului tau si Subway Surfers merge perfect. Telefonul meu are 512 MB RAM TOTAL, Procesor Single Core de 800 Mhz. Nu stiu cum sa-ti upgradezi telefonul, poate doar sa il schimbi cu altul mai performant. Bafta!