| dnx2322 a întrebat:

Am facut o pagina de facebook si l-am facut pe un "prieten" manager si m-a scos de la admini...Se poate recupera pagina respectiva?

6 răspunsuri:
| Raluutsa a răspuns:

NU!

| mariass a răspuns:

Nu cred. Poti sa ii dau "report" la pagina dar nu cred ca o sa o recuperezi, doar o sa inchida acea pagina de facebook. Atat

| alextotal a răspuns:

Salut. Din pacate nu poti deoarece ti-a luat toate drepturile. Dar poti sa iti faci ori o pagina cu acelasi nume ori sa iti faci un alt cont de facebook (pe alt nume fals) si sa incerci sa devii admin si atunci I'll scoti si gata.

| Chαяtreux a răspuns:

Nu mai poti

| elisa820 a răspuns:

Nu poti dar poti ruga prietenul respectiv sa te bage la admini sau daca nu vrea fa-ti alta pagina sau alt cont sa nu te recunoasaca.

| GabiIsBack a răspuns:

Nu fa nu.