| Innovation a întrebat:

Ieri sau alaltaieri am bagat un baiat admin la pagina mea si l-am facut manager ca zicea ca nu ii merge sa posteze pe content-creator.Asa,si dupa cateva ore cand am intrat m-am trezit ca pagina nu mai era a mea,deci nu mai eram admin.M-a scos de la admini,se poate? Acum am un plan,am pus o cerere de admin si poate ma pune admin si fac eu cumva sa ma puna anager,daca face asta pot sa il sterg si sa imi recuperez pagina? Credeti ca va merge? Daca nu,mai sunt si alte metode de a fura o pagina de facebook? Precizez,eu nu o FUR, vreau sa mi-o recuperez de la nesimtitul acela de baiat care a furat-o.Repede un raspuns am auzit ca se poate fura o pagina va rog ajutati-ma nu raspundeti gen "nu merge fa-ti alta".Si ina odata,eu nu o fur, mi-o recuperez.

7 răspunsuri:
| Innovation explică:

Va multumesc tuturor am reusit sa mi-o recuperez!

| Zuzazozo a răspuns:

Incearca sa-l convingi sa te faca manager si atunci poti sa-l scoti pe el.Stiu cum e.Si mie mi-a fost furata pagina de suflet cand avea 2000 de like-uri.Din fericire am recuperat-o.Si nu exista alta metoda de a recupera pagina, decat daca o cedeaza el.

| Innovation explică (pentru Zuzazozo):

Deci tu cum ai recuperat-o?

| Zuzazozo a răspuns (pentru Innovation):

Mi-a cedat-o persoana respectiva...

| Innovation explică (pentru Zuzazozo):

Of pai da dar nu il pot convinge nu vrea imi da block

| baleabianca a răspuns:

Te informez ca DA merge sa scoti admini. Daca nu va merge in stilul tau poti apela la pagini care recupereaza alte pagini happy

| Innovation explică (pentru baleabianca):

Cam ce pagini de genul asta recupereaza alte pagini?