| MattewAndru a întrebat:

Salutare, stie cineva de unde se ia autocarul de la Baneasa Shopping City?
Plec maine cu Gil Trans si nu stiu de unde se ia autocarul, in bilet scrie imbarcare la Baneasa Shopping City dar nu inteleg daca este o statie anume pentru autocare sau e in capat la autobuze

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei se pleaca din zona KFC, de multe ori am vazut autocare acolo

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suna la Gil Trans si cere lamuriri. Ce este asa greu?

| MattewAndru explică (pentru darrio2007):

Am sunat la ei si mi-au spus ca sa ma uit dupa autocar ca el parcheaza unde are loc