| anonim_4396 a întrebat:

Se mai face Work & Travel? Cand trebuie sa ma inscriu?

1 răspuns:
| Irina a răspuns:

Eu stiu ca dupa prima sesiune pana se ocupa locurile. In perioada asta s-ar putea sa mai gasesti locuri pentru Grecia. dar eu una nu te sfatuiesc. Daca vrei du-te pe cont propriu, prin Work and Travel ai numai probleme: nu se respecta contractul semnat, te trimit unde nu mai au locuri de munca libere si tot felul de chestii de genul asta.
Eu am patit-o pe pielea mea anul trecut si am auzit numai cazuri din astea.