| cristi a întrebat:

Stiti careva o ceasornicarie buna in Bucuresti? Am un ceas swiss wenger si vreau sa-i schimb bateria.

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Sfatul meu este sa mergi la o reprezentanta ce comercializeaza ceasuri elvetiene. Nu de alta, dar sa nu ramai fara vreo componenta cat timp iti schimba bateria.Personal merg la Galt orologie elvetiana. - Str. George Enescu 5: luni - vineri 11.00 - 19.00; sâmbăta 11.00 - 15.00
- Calea Dorobanţilor 153: luni - vineri 11.00 - 19.00; sâmbăta 11.00 - 15.00
- Marriott Grand Avenue: luni - vineri 11.00 - 20.00; sâmbăta 11.00 - 16.00
Sper sa iti fie de folos.Bafta!

2 răspunsuri:
| 264593 a răspuns:

Eu nici nu locuiesc in Bucuresti asa ca nu am de unde sa stiu.Dar spor la raspunsuri!

| cristi explică:

Multumesc, s-a rezolvat dar e bine de stiut pe viitor. Am gasit service la magzinul de ceasuri B&B din magazinul Unirii,. acum sper sa nu fi luat ceva din el.