| dinusinziana a întrebat:

Stiti vreo ceasornicarie in bucuresti la care sa se repare si ceasuri vechi? am un ceas de buzunar foarte vechi (1840) si vreau sa il reconditioneze. mc anticipat

Răspuns Câştigător
| greg a răspuns:

Era la Dimitrov una. Fata in fata cu Liceul Iulia Hasdeu.

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

"Meseria bratara de aur", la mine in localitate stiu si culmea este ca are si 35 ani.

| DMV a răspuns:

La Universitate in pasajul Englez (urmatorul dupa pasagiul victoria). Au preturi piperate, dar fac treaba extra. Am si eu un Doxa de colectie de strabunicu si acolo l-am rezolvat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe str c-tin radulescu motru 3(p-ta norilor, liceu gh sincai) e un ceasornicar serios, care repara f bine si acceptabil ca pret.Au si orice tip de baterie sau acumulator.Succes

| naenlc75 a răspuns:

Si eu caut adresa nae_nlc75@yahoo.com