| ReignForest a întrebat:

Știți o aplicație de android gratis(mă refer să aibă varianta completă) și bună unde pot învăța spaniola, dar și engleza? Precizez că engleza o știu(nu fluent), iar spaniola doar unele cuvinte.

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Orice aplicatie de invatat o limba
cea mai celebra are duoligo
dar nu si cea mai grozava, am incercat sa invat germana si a cam dat kix
insa problema principala pe care o sa o intalnesti e ca trebuie sa inveti engleza mai intai, aia e cam singura limba pe care poti sa o inveti daca stii numai romana, iar restul limbilor numai daca stii engleza

| Legion7X a răspuns:

Https://easyupload.io/0i0q1m

Este un Dictionar. ENGLEZ-ROMÂN. cuprinde cuvinte din engleza britanică și americană.

| Meme10Meme a răspuns:

Google Translate?

| Unidentifiedabs a răspuns:

Buna duolingo este o aplicatie foate buna o recomand cu incredere