| anonim_4396 a întrebat:

TPU tatal meu vrea sa isi cumpere un telefon nou dar nu vrea orice telefon vrea ceva simplu sa il tina bateria, sa se auda foarte bine ca tata are o meserie in care mobilul aduce bani si lar interesa un telefon duelsim nu il intereseaza daca are camera, blutud si alte prosti doar pentru sunet, semnal, meniu simplu, si sa aiba tastatura nu vrea unul taci sau cu tastatura querty ce imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| BogdyBogdan a răspuns:

Salut.Uite aici un link http://www.dualgsm.ro/telefoane-dual-sim-originale-c-54.html. Primul telefon Nokia C1 eu zis ca ar perfect dupa cerintele date.