| sasuke a întrebat:

Unde gasesc servere sped triburile

424 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe triburile.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://95. 64. 76. 218/ asta e al meu :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tribal-upc.zapto.org Server Speed Este privat... Tradus 95% mai am doar ceva mik de tradus care il fac imd are urm : -BB-CODES
-Diplomatie
-Mesaj intampinare
-Sistem de cautare ( Clasament )
-Profil activ
-schimbare PASS activ
-Forum

CAut membri pentru echipa Support pentru informatii la ID: geostaker@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://new-triburile.idle.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tribal-upc.zapto.org
Mai multe detalii despre server

http://tribal-upc.zapto.org/forum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tribul.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Speed-triburile.zapto.org

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://medieval-wars.game-server.cc/

Server de triburile speed.
2 lumi
deschis 10 ore pe zi
Saptamana asta aveti viteza maxima
asa ca maritiva satele:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru toti insetatii de triburile sa inventat :

http://tribal-upc.zapto.org

are tot ce vrei;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Speed-triburle.zapto.org

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google triburile speed atata tot si dai la prima triburile speed.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rog ADMINUL de pe acest site sa stearga toate serverele de triburile-speed care nu merge pentru ce dracu sa le stea pe aici daca nu merge sau doar ca sa imi pierd eu timpul cautand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va *** in gurita cu servere cu tot sa dea dracu in voi asa cum merge serverele astea de kakat futuva-n mortii'n gat de fraieri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buttlerkid a răspuns:
Http://tribe.vastspot.com

Server de triburile.

2 lumi, unul de 5000 speed si celalalt de 750. O sa mai adaugam daca mai vin jucatori.

Totul merge ok. Intrati si voi.

nu merge deloc frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie mai intai sa dai la prima pagina ii dai login si dai la arata toate lumile si jos vei gasi servarul speed.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti vreun sait de triburile fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://86. 124. 214. 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://triburile-delux.idle.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care nu stiti servere de speed sa nu vorbeasca in plus! Cica: Pe google.//// taran mai prost ca ala n-am vast nici o data... prima data toata lumea cauta pe google...si dupa ce nu gaseste vine aici si posteaza happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cancer uterin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Triburile-Delux | Triburile Speed
Protectie incepatori 4 ore.sate full + 10 sate la inregistrare
http://triburile-delux.idle.ro
Te astept si pe tine... dai mai departe link'ul :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tribul.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.radiofreestyle.net/joc intrati si voi si jucati un joc mmorpg super misto, asemanator cu triburile. Ps. Trimiteti ma departe!:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

[url]noob-speed.zapto.org[/url]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://eu-speed.zapto.org

Nu stiu daca merge, eu pot intra, e tradus 96%, voi instala si bb-codes + diplomatie, e nou deschis, haideti, am uitat. e viteza mare, totul la 1-2 secunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://5. 185. 255. 172/ acesta este serverul de triburile speed e un server misto i-a vedeti si un sfat important nu merge doar daca aveti hamachi pentru detalii cu hamcahi ma contactati la id :benydinamovistu acesta este idul de mess succes!