| iwantananswer a întrebat:

Unde pot sa imi fac card visa sau mastercard?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

La orice banca, eu am facut la Raiffeisen bank, am fost la ei, mi-au spus iti intra 1000 de ron pe cont in fiecare luna? eu am spus da, bine atunci totul e zero, nu platesti nimic, am facut contul apoi am asteptat 5 zile dupa card care vine tot cu o parola si un aparat care da parla pentru autenficare online banking, cei de acolo mi-au activat si online banking cost zero

4 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

La bancă. Card de debit pentru depuneri (economii) sau de credit (in baza unui împrumut)

| Edmonds2342 a răspuns:

Eu mi-am făcut la banca Transilvania și sunt foarte mulțumit

suntserios
| suntserios a răspuns:

La orice banca

| mihai69 a răspuns:

La orice bancă (sau card de credit chiar și la IFN-uri).
Sau online, gen card REVOLUT. Dar la ăsta trebuie să ai pe cineva care are deja un card ca să-l poți alimenta.