| VasileGogulina a întrebat:

Un site de unde pot cumpara un card de unica folosinta, sa fie exact ca un card Visa sau MasterCard.

Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

Poti sa iti faci Revolut, e gratuit si nu dureaza mai mult de 10 minute. Ai in aplicatie un card virtual si unul e unica folosinta, asa cum iti doresti tu. Poti sa iti comanzi si un card fizic dar platesti 30 lei transportul.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De nicaieri!
Cardurile bancare Visa si Mastercard se dau numai de catre banci, nu se gasesc pe la chioscuri sau in alta parte.

| mihai69 a răspuns:

Revolut și Ing oferă în aplicație posibilitatea creării de carduri virtuale gratuit.

| Wr3nch a răspuns:

Nu se mai vand de mult. Daca nu ai incredere in vanzator plateste cu paypal, sau fa-ti revolut, unde ai si optiune de card virtual pentru o plata.

| LuvvAlexmata a răspuns:

Deepweb