| Karinutza a întrebat:

Va rog cine are un cont club pinguin pandanda membru va rog sa imi dati si mie sau daca aveti un cod webkinz nou si bun va dau un cont pandanda membru pe un an nou nout va rog adaugatima la adresa de mail printzesa_yna! Va rog!

6 răspunsuri:
| tl34 a răspuns:

Pai daca vrei te las pe contul meu de proba sau cel bun cu cei 2 webkinzi daisy si kitty deci bagama si tu pe mine eu sunt andreeaiulia44 pupici pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaca inmutita

| Karinutza explică:

Vaca e mata

| erik2001 a răspuns:

Io am

| Karinutza explică:

Am si eu si va pot da pe coduri webkinz daca vreti sau altceva

| iasminafrumusica a răspuns:

Eu am toate si coduri webkinz dar nu dau am si conturi pe el si pe club pinguin si pe pandamda