| marian_3565 a întrebat:

Vreau sa aflu un nr de tel de pe o cartela Vodafone si nu am credit pe tel cum aflu va multumesc

6 răspunsuri:
| Robbu a răspuns:

Trimiti de pe acel nr care vrei sa il afli un sms cu suna-ma pe alt telefon dar sa fie tot pe Vodafone. *120# pentru mesaje cu suna-ma si iti va aparea numarul.sau la *147# si poti trimite un banc, o informatie. Sper ca te-am ajutat

| ClaudiaGabriela_6084 a răspuns:

Intri la *120# si dai 1 suna-ma/apoi 1 suna-ma national/ introduci un alt nr de telefon/1 confirmi si asa pe celalalt nr va veni un sms cu nr de telefon care doreste sa il suni. Sper ca ai inteles

| mihaitudor973 a răspuns:

Baga un euro si apoi suna.
Asta e o varianta. Poti incerca si la serviciul relatii clienti insa nu iti garantez ca iti vor spune.

| Meli2000 a răspuns:

Numarul e inregistrat in agenda ta? Daca da cauta pur si simlut in agenda pentru ca telefonul te lasa daca nu il ai suna la o agentie Vodafone si intreba ce nr are cunostinta ta!

| DaNNN a răspuns:

Trimiti un sms cu mesajul "Suna-ma", de pe cartela careia nu ii sti numarul, catre un alt numar cunoscut tie.

| DjBl3ndar a răspuns:

Suna la 1234 gratuit si apesi primadata pe tasta 1 pentru ca sa vb aia in romana, iar apoi iti alegi optiunea dorita.

Sper ca te-am ajutat. Bafta!