| ralubruneta a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cu ce program pot sa construiesc o imagine pentru skinu de la hi5? adica asa frumos.in afara photoshop. gimp, photoscape, picasa si paint.winking

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ralubruneta explică:

Dacarolling on the flooracolo e rasp"laughing) e catig crezi ca nu a mai auzi lumeea de siteu astalaughing

| Dominicc a răspuns:

Pai si cu ce program vrei sa faci? vrei ceva frumos dar mai cu nimic. photoshopu de baza si tu excluzi tot. nu va inteleg. voi ganditi?

| adelina_5117 a răspuns:

Picnik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai il construiesti direct p hi5...nu?!thinking

| myam33a a răspuns:

Photo Editor! E foarte bun si important foarte usor de folosit!winking