| ralubruneta a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cu ce program pot sa construiesc o imagine pentru skinu de la hi5? adica asa frumos.in afara photoshop. gimp, photoscape, picasa si paint.winking

7 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Pai si cu ce program vrei sa faci? vrei ceva frumos dar mai cu nimic. photoshopu de baza si tu excluzi tot. nu va inteleg. voi ganditi?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai il construiesti direct p hi5...nu?!thinking

| myam33a a răspuns:

Photo Editor! E foarte bun si important foarte usor de folosit!winking

| ralubruneta explică:

Dacarolling on the flooracolo e rasp"laughing) e catig crezi ca nu a mai auzi lumeea de siteu astalaughing

| adelina_5117 a răspuns:

Picnik