| Noname_6790 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de dragoste in tiganeste!hee hee

9 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Dabchia da bule
haz moro car

| XK a răspuns:

Has mo car!

| Noname_6790 explică:

Aolo da voi credeti ca eu nu inteleg nebuniloeoh go on si se zice has mo carwinking

| motan_9776 a răspuns:

Sokerez fofo.

| Broadband a răspuns:

laughing ai dreptate sunt roman nu rromlaughing

| symona1216 a răspuns:

te n-am mai aveas tu miri viata ni mai sasla aca rosto (daca nu ai fi in viata mea, nu ar mai avea niciun rost)ceva de genul se traduce dar in tiganeste suna mai binelaughing :*apropo se zice haz moro carrolling on the floor)))))))))))

| adde_8421 a răspuns:

Solahama romanes ca tu san miri gugles(ma injur pe tiganeste ca tu esti dulceata mea)

| andyas539 a răspuns:

Dabto buleandro mui(te iubesc din suflet)winking

| AdrianVoicu a răspuns:

rolling on the floor