| Pandicorn123 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de dragoste, suferinta...

5 răspunsuri:
| DCSHOE a răspuns:

1.Dupa jar va ramane intotdeauna scrum.
2.Un alt capitol acum am incheiat, cartea vietii mele ramane de continuat.
3. Zilele poate par pagini de carte, nu uita, orice carte are un final si nu te astepta sa poti citi de 2 ori pagini din viata ta, nici cu toti banii timpul nu-l poti cumpara.
4. Poate ca tu nu vezi sau simti nimic acum, dar timpul nu adoarme, sa stii, nu spune ramas bun.
5. Nu ma intorc din drum, nu ma intorc inapoi. Orice ar fi nu imi pasa, nu mai suntem amandoi, las' tot in urma mea, durerea cat ar fi de grea stiu ca trece si voi fi altcineva.
nu mai stiu...

| LiviuAlan a răspuns:

Simt ceva ciudat dar nu stiu ce, ceva-mi lipseste cu desavarsire! iubirea ta!

| がさいゆの a răspuns:

Vad,simt,vorbesc,respir,citesc pe buze dragostea dincolo de moartea pustie

| floripufi a răspuns (pentru がさいゆの):

Tu vi dupa mine?

| がさいゆの a răspuns (pentru floripufi):

E scuzelaughing