| TheExpert01 a întrebat:

A slabit cineva cu alcachofa de laon? funda(scuze categoria)+e pentru mama

3 răspunsuri:
| sebyka97 a răspuns:

Da este bun slebesti usor dar nu are efecte negative, ti-l recomand. funda?

| BiaLoveBubu a răspuns:

Bai frate eu nu recomand nimanui.Nu ai cum sa slabesti 10 kg in 10 zile sau cate zic aia.Si chiar daca slabeste nu e bine pentru organism! Dupaia te trezesti in spitale cu perfuziile in mana.Sti cate minciuni sunt la tv.Vor doar sa isi vanda produsu.Deci nu e bun!

| Andra91and1 a răspuns:

Sebyka97 l-ai incercat tu si a dat rezultate? Eu am cumparat acest produs si nu am slabit.Nu a slabit nimeni din cate persoane am intrebat! Nu e bun!