| Jal33t1 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru cei care joaca metin4drugs.ro (metin2nike):
Va rog daca aveti timp sa faceti un set de razboinic:
1-5 sa fie 20% aparare sabie, 20% aparare doua maini 6500 pv si daca vreti 25 HH
6-7 sa fie ori: Puternic inpotriva razboinicilor, sura saman sau ninja 15%
Sansa de aparare inpotriva razboinicilor, sura saman sau ninja 5%
Daca faceti asta va dau 1.5kk, o sabie de lvl 115 si un coif de GM cu mod de lvl 99. In joc ma cheama SYRY si sunt regat albastru si daca avetiu un swichbot bun sa mi-l dati va rog!

1 răspuns:
| Hydrax1231 a răspuns:

Eu iti dau un swichbot...bun http://www.youtube.com/watch?v=13XFfH3-Svg Asta este tutorialul si link-ul si alte chestii sunt in descriere :D! Daca te-am ajutat FUNDA! :)