| Dummys_Mc_1999 a întrebat:

Acum am WIndows 8.1! Nu stiu ce sa ma decid la ce sistem de operare sa raman pentru gaming! windows 7 s-au windows 8? Habar n-am va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| faneminem a răspuns:

Dupa numele de "windows 8" iti dai seama ca e mai performant decat saptele, nu? deci te-as sfatui sa ramai la care esti acum.

| Alexanderrt a răspuns:

Momentan, windows 7 este cel mai bun pentru jocuri si merge si bine!
Cu NvIdia te pisi pe tine daca ai win 7!
Win 8 inca nu e terminat frate!
O sa ai o multime de erori!
Ramai pe 7
Sper ca te-am ajutat!

| BANDITULmoortii a răspuns:

Ar Trebui sa ramai la 7 fiindca windows 8 nu este inca gata big grin

| tpuflorin a răspuns:

Toata lumea stie ca pe win 8 sunt probleme cu jocurile