| Ionel221 a întrebat:

Ajutor TPU!
Am o nelamurire mare. deci eu am un debit card pe raiffaisen bank si as vrea sa stiu, dupa ce-mi depun o suma in cont iar apoi sa zicem ca vreau sa-i bag intr-un joc cu paypal.Deci am 40 de lei in cont + inca 20 de lei ai mei, imi ia vreun comision daca eu folosesc 40 de lei in joc din aia ramasi? Vreau sa zic daca imi ia ceva din suma pe care o aveam inainte. Daca da, cat?

2 răspunsuri:
| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Pai daca faci o plata de 40 lei iti va mai lua un comision de transfer mic

| mgtow a răspuns:

Poti intreba banca pe net, trimiti un e-mail la ei si vor spune care e comisionul pentru transfer in paypal. Sau te duci la banca luni pentru informatii.