| Kindal38 a întrebat:

Am conectat un controler de ps4 la pc pentru a ma juca gta v dsr nu merge. Are cineva idee cum sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| squishh a răspuns:

Trebuie sa instalezi un driver care sa face PC-ul sa-l recunoasca ca un controller de XBOX. Eu folosesc SCP Toolkit ca sa imi mearga. Daca ai jocul prin Steam cateoadata poti sa intri la big picture si sa iti setezi un controller de xbox, apoi unele jocuri din steam vor merge cu controllerul de ps4.

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pune-i picioare si o sa meargawinking
laughing

| leolord669 a răspuns:

Da cu ciocanul in controller ca sa mearga, am incercat eu si merge excelent! te rog fundita

| leolord669 a răspuns:

De ce dai report nesimtireo?